m.: info@realitnimoravska.cz t.:+420 774 74 01 10
1.700.000 

Prodej rodinného domu v Bučovicích u Brna

Hledáte bydlení na dosah od Brna?
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej řadového rodinného domu o dispozici 2+1 s hospodářským příslušenstvím v lukrativní lokalitě – Bučovice (28 km od Brna). Dům má obytnou plochu 100 m² a pyšní se terasovitou zahradou o celkové ploše 327 m². Dispozice domu: Prostorná chodba, kuchyň, dva obytné pokoje, koupelna, WC, skladovací prostory, které lze přestavět na obytné místnosti a sklep na nádvoří. Dům je sice řadový, ale i přes to najdete na nádvoří své soukromí. Z nádvoří je vstup do domu, do sklepa a do dvou skladovacích místností, které lze individuálně využít. Za domem je terasovitá zahrada s ovocnými stromy, ohništěm a zadní brankou, která Vám umožní vstup do malebného městského lesoparku. Dům je napojen na elektřinu, obecní kanalizaci, vodu a před domem je přípojka na plyn (rekonstrukce 1992). Vytápění domu je řešeno akumulačními kamny a ohřev vody bojlerem a průtokovým ohřívačem. Měsíční náklady na provoz domu jsou 2200-2500 Kč. Dům je vhodný jak k celoročnímu bydlení, tak i k rekreaci. Město Bučovice má veškerou občanskou vybavenost: Školka, škola, městský úřad, nákupní středisko, autobusová a vlaková doprava,… Pro více informací kontaktujte makléře RK. Doporučujeme prohlídku. Financování a právní servis zajistíme zdarma.

Proč je fajn bydlet v Bučovicích? Je to město. Takže všechny důležité úřady máte v místě. A jde o malé město, takže žádné fronty na úřadech a velmi vstřícný (až sousedský) přístup úředníků.
Pokud vám bude ouvej, tak můžete během pěti minut být v lese. Za humny máte také bazén. Sice menší, ale za to velmi volný. A levný.
V Bučovicích se také velmi dobře vaří. Je zde několik restaurací, které mezi sebou soupeří o zákazníky. Takže porce i kvalita jsou velmi dobré a ceny maloměstské.
Dům také skýtá velký potenciál k podnikání. Ať už reklamní plochou nebo přístupnosti. Prostory pro malovýrobu a zavedené 380V.
Ze zahrady je krásný výhled na zámek, město i okolní krajinu. Z každé části zahrady vidíte vždy slunce. Krásné východy slunce na levé straně a úžasné západy napravo. Zahrady mají rády slunce ;)
Dům byl kolaudován v roce 1895. Vždy byl obýván. V roce 1992 byl částečně rekonstruován (kanalizace, elektrika, voda). Dům má jedinečné hospodaření s dešťovou vodou. Do rezervoáru na zahradě je stahována voda ze střech. Má to dostatečnou výtěžnost pro celou zahradu + sdílení se sousedy.

podrobnosti

Cena : 1.700.000 
typ majetku : Dům
Účel : Prodej
Postavení : Normální
Plocha : 100 m2
Adresa : Slavkovská 63
Město : Bučovice

Video

Najít na mapě

  • :
  • : dummydj@gmail.com
More Info