m.: info@realitnimoravska.cz t.:+420 774 74 01 10
4.190.000 

Prodej rodinného domu 3+kk v Oslavanech

Nabízíme prodej novostavby řadového přízemního rodinného domu o dispozici 3+kk. Dům má zastavěnou plochou 96m2 a leží na pozemku o velikosti 142m2.

Dispozice domu: Předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na zahradu, 2x pokoj, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, příprava na pračku), samostatné WC, technická místnost.

Vybavení: Plastová (pěti komorová) okna s trojsklem, bezpečnostní plastové vstupní dveře, dezénové interiérové dveře a obložkové zárubně, dlažba, obklady, veškerá sanita, elektrický kotel a bojler, podlahové topení v centrální obytné místnosti (v pokojích radiátory, v koupelně otopný žebřík). Velmi nízké náklady na provoz domu – energetický štítek dodáme.
Příjemným bonusem je přípojka na vysokorychlostní optický internet.

Jedinečnou výhodou domu je útulná zahrádka s vybudovanou terasou, která je přístupná z centrální obytné místnosti, a poskytuje naprosté soukromí.

Nemovitost se nachází v centru města Oslavany v klidné vedlejší ulici cca 200 m od autobusového nádraží (spojení do centra Brna cca 30 minut). Město Oslavany má veškerou občanskou vybavenost základní škola, školka, ZUŠ, lékaři, obchody, restaurace, pošta, veterina, lékárna a další. Nákupní centrum v Ivančicích je vzdáleno 4 km. Krásné a zdravé prostředí, bohaté kulturní a sportovní vyžití (10 minut chůze nově vybudovaný biotop, zámek, zábavní park Permonium, 3 km krytý bazén v Nové Vsi, tenisové kurty, fotbalové hřiště, hustá síť cyklostezek).

Dům je ihned k nastěhování. Parkování je možné na ulici před domem.

V případě zájmu Vám zprostředkujeme právní servis, vyřízení úvěru a úschovu finančních prostředků.
Pro více informací kontaktujte makléře Tomáše Pospíšila

podrobnosti

Cena : 4.190.000 
typ majetku : Duplex
Účel : Prodávej
Postavení : Normální
Plocha : 96 m2
Adresa : Starohorská, Oslavany

Najít na mapě

Tomáš Pospíšil
  • : 774740110
  • : pospisil@realitnimoravska.cz
More Info