m.: info@realitnimoravska.cz t.:+420 774 74 01 10
6.250.000 

Prodej rodinného domu 4+kk v Kratochvilce

Nabízíme prodej rodinného domu na klíč o dispozici 4+kk se zastavěnou plochou 141m2 na samostatném pozemku o velikosti 521m2, v nové zástavbě obce Kratochvilka u Brna.
Dům je přízemní (bezbariérový) a nabízí dostatečný prostor pro čtyř – pěti člennou rodinu. Příjemným bonusem jsou venkovní žaluzie, klimatizovaný obývací pokoj s kuchyní a kamery okolo domu.
Dispozice: předsíň, chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3x pokoj, koupelna se sprchovým koutem a vanou, samostatná toaleta, technická místnost. Obývací pokoj s přímým vstupem do zahrady láká k odpočinku na terase.
Výtápění domu bude zajišťovat podlahové topení a v obývacím pokoji je připraven komín pro krbová kamna. V obývacím pokoji lze topit i klimatizací. Teplou vodu bude ohřívat 200 litrový bojler.
Dům je postaven z kvalitních materiálů a je napojen na veškeré inženýrské sítě kromě plynu a kanalizace (kanalizace se bude budovat během roku 2020 v celé obci) – přípojku na kanalizaci bude financovat developer. Do té doby budou odpady svedeny do septiku před domem.
V současnou chvíli je možnost výběru materiálů dlažba, obklady, vnitřní dveře + obložky, podlaha.
Kolaudace domu proběhne v létě 2020. Energetická třída po kolaudaci B – velice úsporná.
Jelikož se jedná o novostavbu, daň z nabytí ve výši 4% se platí pouze z pozemku.
V okolí je veškerá občanská vybavenost: Integrovaný dopravní systém, nemocnice, doktoři, zubaři, obchodní domy, škola, školka
V případě zájmu Vám zprostředkujeme právní servis, vyřízení úvěru a úschovu finančních prostředků.
Pro více informací kontaktujte makléře Tomáše Pospíšila

podrobnosti

Cena : 6.250.000 
typ majetku : Duplex
Účel : Prodávej
Postavení : Normální
Plocha : 141 m2
Adresa : Kratochvilka

Najít na mapě

Tomáš Pospíšil
  • : 774740110
  • : pospisil@realitnimoravska.cz
More Info