m.: info@realitnimoravska.cz t.:+420 774 74 01 10
19.900.000 

Prodej vily 5+1 v Brně – Masarykova Čtvrť

V zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi funkcionalistickou vilu z roku 1937 na prestižní adrese Masarykova čtvrť – Žabovřesky – Stránice – okraj Wilsonova lesa. Okolní zástavba je tvořena rodinnými domy a proto je zde bezproblémové parkování. Jedno parkovací místo je na pozemku před garáží.

Celková plocha pozemku je 188m2, z toho 85m2 zastavěná. Orientace domu – jihozápad / severozápad. Vila nabízí bezkonkurenční výhled na Brno a Wilsonův les, který je největším lesoparkem v Brně.

Dům má čtyři nadzemní podlaží, sklep a garáž.
V 1.NP je předsíň, šatna, prádelna, technická místnost, dílna, garáž, chodba a vstup do sklepa. V mezipatře je samostatné WC. 2.NP má prostorný obývací pokoj s balkónem, jídelnu s krbovými kamny, kuchyni a komoru. V dalším mezipatře je druhé WC. Ve 3.NP jsou dva pokoje, šatna, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem. 4.NP se pyšní největším pokojem v domě, který má zděný krb. Dále je zde vstup na terasu, která lemuje celou severozápadní a severovýchodní stranu domu. Jedna polovina terasy je zastřešená.

Napojení vily na veškeré inženýrské sítě je samozřejmostí. Vila je částečně zateplená.

Dům je ve velmi dobrém stavu – pravidelná údržba. Před domem je udržovaná zahrádka s možností posezení.

Pouze pro vážné zájemce. Pro více informací kontaktujte makléře RK.

Dle novely zákona č. 406/2000 Sb., O hospodaření energií, je v inzerci uvedena nejnižší klasifikační třída energetické náročnosti budovy (průkaz energetické náročnosti budov nebyl vyhotoven/obdržen).

podrobnosti

Cena : 19.900.000 
typ majetku : Dům
Účel : Prodávej
Postavení : Normální
Plocha : 200 m2
Adresa : Masarykova Čtvrť, Brno

Najít na mapě

Tomáš Pospíšil
  • : 774740110
  • : pospisil@realitnimoravska.cz
More Info